Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lisice , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: lisice | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 23:22 , ,

KUKA VO NASELBA LISICE

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 00:54 , ,

Kuka vo Lisice od 160m2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 7
07 Maj 23:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
05 Maj 12:55 , ,

Odlicna kuka od 200m2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
05 Maj 10:20 Agjent për shitje të pronës , ,

Kuka 200m2 vo Lisice

125 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
04 Maj 13:31 , ,

Se prodava kukja vo naselba Lisice

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Maj 13:31 , ,

Se prodava stan vo naselba Lisice

79 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 90
05 Pri 22:31 , ,

Екстра поволно

63 250 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Pri 22:59 , ,

SE PRODAVAAT DVE KUKJI VO NAS.LISICE

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
03 Pri 13:49 , ,

Kuka vo lisice

81 000 EUR

Numri i dhomave: 4
31 Mar 16:14 , ,

Kuka na extra lokacija

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
31 Mar 16:14 , ,

Kuka na najdobra lokacija

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Mar 23:09 , ,

Kukja naselba Lisice

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
06 Mar 18:26 , ,

Kuka od 180m2 vo naselba Lisice

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
04 Mar 08:55 , ,

Kuka so dukan vo Lisice

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Shk 21:08 , ,

SE PRODAVA KUKJA

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Shk 20:23 , ,

Се продава куќа во Горно Лисиче

78 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
18 Shk 14:37 , ,

Kuka vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 6
05 Shk 13:57 , ,

Kuka vo Gorno Lisice

Numri i dhomave: 4
25 Jan 12:05 , ,

Kuka vo naselba Lisice

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Dhj 12:04 , ,

Kuka vo naselba Lisice

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Dhj 12:58 , ,

SE IZDAVA STAN 85M2 KAJ T.C. NAS. LISICE

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
22 Nën 15:44 , ,

Kukja so dvor vo Gorno Lisice

27 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
16 Nën 09:51 , ,

KUKA VO NASELBA LISICE

135 000 EUR

Numri i dhomave: 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj lisice | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione