Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Gazi Babë , 116
Shkup , 25
Aerodrom , 2
Ilinden , 1
Karposh , 1
Centar , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe madzari , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: madzari | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Maj 16:14 , ,

KUKA VO MADZARI NA 3 KATA

140 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
06 Maj 13:12 , ,

Kuka vo Madzari

Numri i dhomave: 3
03 Maj 21:30 , ,

Kuka vo naselba Madzari

155 000 EUR

Numri i dhomave: 6
19 Pri 11:22 , ,

Kuka vo naselba Madzari

18 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
23 Mar 19:17 , ,

Kuka vo nas Madzari itno

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
03 Mar 21:54 , ,

KUKA VO MADZARI

Numri i dhomave: 5
16 Shk 22:37 , ,

Prodazba na kukja

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Dhj 13:15 , ,

Kuka vo Madzari 2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Dhj 13:03 , ,

Kuka vo Madzari 2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Tet 21:30 , ,

Se izdava kuka na Triangla Madzari

16 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 70
23 Sht 16:24 , ,

Kuka vo Madzari

77 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
12 Dhj 16:05 , ,

Kuka vo Madzari Skopje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
24 Nën 12:45 , ,

Kuka vo Madzari Triangla

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
29 Tet 08:23 , ,

KUKA VO MADZARI HIPODROM

190 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Gush 09:13 , ,

Kuka vo naselba Madzari od 100m2

55 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Gush 17:25 , ,

Luksuzna kuka vo Gazi Baba

245 900 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Gush 17:05 , ,

Kuka pokraj Boris Trajkovski Mazdari

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
03 Korr 22:30 , ,

Se izdava kuka vo Madzari

Numri i dhomave: 2
03 Qer 15:23 , ,

KUKA na ubava i mirna lokacija vo Madzari

89 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Maj 02:01 , ,

Iznajmuvam del od kuka vo Madzari triangla

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
23 Mar 16:10 , ,

Kuka vo naselba Madzari

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
07 Mar 14:02 , ,

Kuka vo Madzari

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
03 Shk 10:57 , ,

Kuka vo Indzikovo ul.Madzari br 2

42 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
06 Jan 09:56 , ,

SE IZNAJMUVA KUKA VO MADZARI POKRAJ STADIONOT

5 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
26 Nën 01:00 , ,

Se izdava sprat od kuka 40m2 vo Madzari

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Nën 20:08 , ,

Garsonjera vo Madzari

Numri i dhomave: 1,5
09 Gush 12:57 , ,

Se iznajmuva kuka vo Madzari Triangla

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
02 Gush 23:27 , ,

Kuka vo naselba Madzari Triangla

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
17 Maj 12:23 , ,

Se izdava kuka vo Madzari

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
17 Maj 12:19 , ,

Kuka vo Madzari

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
23 Pri 15:21 ,

KUKA VO MADZARI TRIANGLA odlicna

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj madzari | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione