Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Karposh , 68
Shkup , 11
Sopisht , 1
Centar , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nerezi , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: nerezi | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Maj 22:04 , ,

Kuka vo gorno Nerezi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Maj 14:00 ,

Kuka vo Nerezi

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Maj 08:52 , ,

Kuka vo Karpos

Numri i dhomave: 5
22 Shk 18:44 , ,

KUKA VO TAFTALIDZE 2

Numri i dhomave: 10
03 Dhj 20:23 , ,

Kuka vo Gorno Nerezi

Numri i dhomave: 7
28 Sht 20:56 , ,

PRODAVAM DVE KUCI VO NEREZI

Numri i dhomave: 5
22 Sht 00:25 , ,

KUKA VO TAFTALIDZE 2

Numri i dhomave: 10
10 Gush 23:15 , ,

Itno se prodava kuqa vo sredno Nerezi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
06 Gush 15:30 , ,

Kuka vo Taftalidze 2

Numri i dhomave: 10
31 Korr 14:49 , ,

Kuka vo sredno Nerezi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
07 Korr 23:40 , ,

Se prodava kuqa vo sredno Nerezi

7 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
16 Qer 11:59 ,

Kuka od 132m2 na ul Kozle 18

Numri i dhomave: 4
26 Shk 12:36 ,

Urbaniziran plac so dozvola za zgrada

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Dhj 19:48 , ,

Kuka so plac vo Nerezi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
19 Tet 18:40 , ,

LUKSUZNA Kuka vo Gorno Nerezi 200M2+300M2 DVOR

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
10 Gush 00:13 , ,

Kuka vo Taftalidze 2

Numri i dhomave: 10
15 Korr 14:32 , ,

Gorno Nerezi vo blizina na Etno selo

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
01 Qer 14:39 , ,

Kuka vo sredno Nerezi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Shk 10:14 , ,

Kuka vo Dolno Nerezi

Numri i dhomave: 3
12 Shk 23:29 , ,

Kuka vo Taftalidze 2

Numri i dhomave: > 10
04 Gush 09:56 , ,

Kuka od 160m2 vo Karpos

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
18 Qer 17:53 , ,

Top lokacija s G Nerezi sv Pantelemon

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Pri 15:55 , ,

Se izdava kuka dva sprata vo Nerezi pokraj Vardar

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
01 Pri 22:37 , ,

Semejna kuka vo Sredno Nerezi

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
24 Mar 18:58 ,

Kuka so dvor vo Nerezi

Numri i dhomave: 2
03 Jan 12:51 , ,

Kuka vo Gorno Nerezi

Numri i dhomave: 6
18 Dhj 09:49 ,

Kuka vo Dolno Nerezi

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
14 Tet 03:30 , ,

KUKA VO VODNO sredno Nerezi

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Gush 11:53 , ,

Kuka so plac vo Karpos

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
07 Gush 11:45 , ,

Kuka vo Nerezi

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Korr 13:03 ,

Kuka vo Sredno Nerezi Skopje ili menuvam za stan

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
07 Korr 10:18 , ,

Kuka vo Karpos moze i zamena za stan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
27 Maj 15:29 , ,

Kuka vo Gorno Nerezi

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj nerezi | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • nerezi in category Tokë/Fusha dhe farma
  • Nerezi in category Baraka dhe garazha
  • Nerezi in category Shtëpi
  • nerezi in category Shtëpi
  • Nerezi in category Autopjesë dhe Pajisje
  • Nerezi in category Tokë/Fusha dhe farma
  • nerezi in category Vendbanime
  • Nerezi in category Banesa
  • nerezi in category Vendbanime

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione