Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe novo lisice , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: novo lisice | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Maj 13:48
Link:
, ,

Kuka vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 6
05 Maj 12:55 , ,

Odlicna kuka od 200m2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
05 Shk 13:57 , ,

Kuka vo Gorno Lisice

Numri i dhomave: 4
31 Jan 09:28 , ,

Kuka vo Novo Lisice

115 000 EUR

Numri i dhomave: 10
30 Korr 19:58 , ,

Kukja vo naselba Novo Lisice

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Jan 17:04 , ,

Kuka vo Novo Lisice

6 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Nën 09:19 , ,

Luksuzna kuka vo Novo Lisice

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
01 Tet 09:52 , ,

Kuka za golema familija vo Novo Lisice

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
25 Korr 15:53 ,

Kuka vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
26 Shk 15:01 , ,

Stamben deloven prostor vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
22 Gush 19:27 , ,

Kuka vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
06 Pri 01:22 , ,

Kuka od 70m2 vo Novo Lisice

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
02 Shk 12:35 ,

KUKA VO ODLICNA SOSTOJBA DOLNO LISICE

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Pri 12:47 , ,

DVE KUKI PLAC 700M2 I DVE MARKICI ZA NOVA GRADBA

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
02 Pri 08:50 , ,

KUKA VO LISICE ITNO

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Mar 13:42 , ,

Kuca vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 3
25 Shk 21:15 , ,

Kuka od 40m2 vo Lisice

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
15 Jan 20:33 , ,

Kuka vo naselba Lisice

280 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Jan 13:31 , ,

Kuka od 80m2 i plac od 470m2 Novo Lisice

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
20 Tet 21:15 , ,

Se izdava kuka od 100m2 vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
20 Tet 11:38 , ,

Kuka od 80m2 vo Novo Lisice

80 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
08 Sht 21:37 , ,

Kuka od 120m2 vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
30 Gush 11:02 , ,

STAN NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100M2

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Gush 14:41 , ,

Kuka od 75m2 vo Novo Lisice

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Gush 13:37 , ,

Se izdava kuka od 100m2 vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
27 Korr 19:53 , ,

Kuka od 120m2 vo Novo Lisice

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
26 Korr 13:07 , ,

Kuka od 120m2 vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
09 Korr 09:50 , ,

Kuka od 90m2 vo Novo Lisice

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj novo lisice | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione