Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Shkup , 20
Sopisht , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pripor , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: pripor | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Maj 18:35 , ,

Kuka vo Pripor

Numri i dhomave: 8
07 Maj 18:02 , ,

Iznajmuvanje na kukja

7 500 MKD

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
28 Pri 14:49 , ,

Kuka vo Pripor 240m2 so dvor 500m2

200 000 EUR

Numri i dhomave: 7
19 Pri 17:12 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo Pripor

136 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
17 Mar 17:54 , ,

Se prodava kuka

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
22 Jan 10:49 , ,

Kuka vo Pripor

74 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Tet 10:51 , ,

Kuka vo Pripor

190 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
20 Tet 03:18 , ,

Kuka vo Pripor odlicna ponuda

145 000 EUR

Numri i dhomave: 8
03 Korr 23:45 , ,

KUKA KUKJA VO NASELBA PRIPOR

59 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
30 Qer 10:36 , ,

Kuka od 123m2 vo Pripor

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
18 Pri 14:08 , ,

Kuka vo Pripor

Numri i dhomave: 10
19 Jan 14:29 , ,

Kuka vo Pripor

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 180
27 Tet 19:36 , ,

Kuka vo Pripor

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Tet 21:42 , ,

Kuka vo Pripor

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
23 Korr 18:41 , ,

Kuka vo naselba Pripor

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
16 Korr 01:21 , ,

Kuka vo Pripor

Numri i dhomave: 2,5
17 Mar 18:06 , ,

KUKA VO NASELBA PRIPOR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
13 Mar 16:27 , ,

Stanbeno deloven objekt vo Pripor

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Jan 11:20 , ,

Semejna kukja vo Pripor Kisela Voda

140 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Nën 18:17 , ,

Kuka od 70m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Nën 16:15 , ,

Kuka vo Pripor

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
24 Sht 14:17 , ,

Kuka vo Pripor Kisela Voda 1

190 000 EUR

Numri i dhomave: 6
17 Sht 20:52 , ,

Se iznajmuva kuka vo Pripor

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Sht 20:20 , ,

Kuka vo Pripor

Numri i dhomave: 7
26 Gush 12:05 , ,

KUKA OD 61m2 VO PRIPOR

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Korr 17:58 , ,

Nova kuka vo Pripor 120m2

98 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
02 Korr 14:06 , ,

Se izdava kuka vo Skopje Pripor

6 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj pripor | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione