Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe stan , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: stan | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:58
Link:
, ,

Baraka so dogradba po povolna cena

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Dje 19:44 , ,

SUPER EFTINO

85 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 16:58
Link:
, ,

Baraka so dogradba po povolna cena

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 12:54 ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 10
Dje 12:06 , ,

Kuka vo Vizbegovo

Numri i dhomave: 3
16 Maj 23:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
16 Maj 20:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Numri i dhomave: 2
16 Maj 15:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
16 Maj 01:12 , ,

Kuka vo Zelenikovo moze i zamena za stan

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
12 Maj 13:58 , ,

Kuka vo Sopiste 172m2

Numri i dhomave: 10
11 Maj 16:25 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Pri 03:36 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Pri 03:36 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Pri 20:37 , ,

Prodavam ili menuvam za stan

1 MKD

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
21 Pri 21:58 , ,

Se izdava stan vo kuka so poseben vlez

7 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Pri 20:32 , ,

Kuka od 235m2 vo Gorno Sonje

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
08 Pri 05:33 Agjent për shitje të pronës , ,

Kuka vo Volkovo

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
17 Mar 10:54 , ,

Se izdava namesten stan na Vodno

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Mar 15:56 Agjent për shitje të pronës ,

Kuka vo Zdanec

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
23 Shk 20:23 , ,

Се продава куќа во Горно Лисиче

78 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
13 Shk 01:36 , ,

Kuka od 170m2 vo Crnice - pola-pola

170 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
12 Shk 12:21 , ,

Kuka vo Karpos kaj Katastar

Numri i dhomave: > 10
11 Shk 18:08 , ,

Kuka od 170m2 vo Crnice - pola-pola

170 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
05 Shk 13:57 , ,

Kuka vo Gorno Lisice

Numri i dhomave: 4
31 Jan 09:57 , ,

Se prodava kuka kaj Katastar

350 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Jan 16:37 , ,

Stan vo kuka za iznajmuvanje vo naselba Trnodol

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
26 Jan 16:37 , ,

Stan 2 vo kuka za iznajmuvanje vo naselba Trnodol

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
18 Jan 09:17 , ,

ZAMENA ILI PRODAZBA NA KUKA VO TRNODOL

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj stan | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione