Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Shkup , 21
Centar , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volkovo , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: volkovo | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 14:02 , ,

Kuka vo VOLKOVO

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
08 Maj 19:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 80
05 Maj 01:09 , ,

Kuka vo Volkovo nasproti Zeleznickata

49 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
18 Shk 10:21 , ,

Kuka vo Volkovo

Numri i dhomave: 7
22 Mar 12:37 , ,

Semejna kuka od 130m2 vo Volkovo

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
23 Shk 09:35 , ,

KUKA SO LOKAL VO VOLKOVO

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Shk 08:57 ,

A HOUSE FOR SALE IN VOLKOVO

280 000 EUR

Numri i dhomave: 7
06 Nën 09:54 , ,

KUKA VO VOLKOVO KOMPLET SO MEBEL RENOVIRANA

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
10 Gush 10:09 , ,

KUKA VO VOLKOVO RENOVIRANA KOMPLET

68 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
16 Korr 15:45 , ,

Kuka vo Volkovo

38 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
13 Maj 23:06 , ,

Iznajmuvam kuka 500m2

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
12 Maj 23:23 , ,

KUKA VO VOLKOVO KAJ SKORPION

78 990 EUR

Numri i dhomave: 8
05 Dhj 14:54 , ,

Kuka vo Volkovo

68 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
20 Tet 11:56 , ,

Kuka so pomosen objekt vo Volkovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
11 Tet 23:07 , ,

KUKA SO DVORNO MESTO

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
19 Sht 18:32 , ,

Kuka vo Volkovo

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Sht 17:32 , ,

Kuka vo Volkovo

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
25 Mar 13:37 , ,

Kuka vo Volkovo

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
17 Mar 14:18 , ,

Kuka vo Volkovo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
02 Shk 20:36 , ,

Kuka od 250m2

Numri i dhomave: 6
23 Jan 11:35 , ,

Nova kuka vo Volkovo na pocetokot patot za Orman

49 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
03 Jan 16:11 , ,

Kuka vo volkovo kisela jabuka

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Dhj 16:33 , ,

Kuka vo Volkovo

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 120
07 Tet 18:44 , ,

Kuka od 120m2 vo Gorce Petrov

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
04 Tet 19:50 , ,

Kuka od 120m2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj volkovo | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • volkovo në kategorinë Shtëpi
  • volkovo në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Volkovo në kategorinë Shtëpi
  • Volkovo në kategorinë Shtëpi
  • volkovo në kategorinë Shtëpi
  • Volkovo në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • volkovo në kategorinë Vendbanime
  • Volkovo në kategorinë Vendbanime
  • volkovo në kategorinë Telefona celular
  • volkovo në kategorinë Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione