Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Shkup

Gazi Babë , 71
Shkup , 5
Butel , 3
Aerodrom , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zelezara , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: zelezara | Të gjitha | Shtëpi | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 19:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 17:27 , ,

Kuca vo N.Zelezara

310 000 EUR

Numri i dhomave: 9
09 Pri 15:01 , ,

Prizemna kuka 150m2 so dvor od 658m2 vo Zelezara

149 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
04 Dhj 08:56 , ,

Kuka vo naselba Zelezara

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
01 Nën 17:17 , ,

Prodavam kuka vo Butel

1 MKD

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
28 Tet 09:43 , ,

Baraka so dogradba zelezara

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
27 Tet 09:39 , ,

Kuka vo naselba Zelezara

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
18 Qer 20:00 , ,

Se izdava kuka vo zelezara 100m2 povolno

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
28 Pri 17:20 , ,

Se iznajmuva sprat

11 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
19 Mar 19:07 , ,

Se izdava kuka od 67m2

9 800 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Sht 16:01 , ,

Se izdava sprat od kuka

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 130
19 Sht 16:52 , ,

Se izdava kompletno opremena kuka

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
10 Gush 13:18 , ,

Se izdava namestena kukja

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
04 Qer 08:53 , ,

Baraka so dogradba

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
24 Maj 08:56 , ,

Kuka vo nas. Zelezara

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
09 Mar 15:05 , ,

Kuka vo zelezara 170m2 na glavna ulica

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
05 Jan 14:30 , ,

Kuka od 150m2 vo Zelezara

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
17 Nën 13:57 , ,

Kuka so dvor vo naselba Zelezara

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
09 Korr 09:04 , ,

Kuka vo nas Zelezara

105 000 EUR

Numri i dhomave: 6
08 Qer 22:34 , ,

Kuka vo Zelezara

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
20 Maj 17:13 , ,

Se iznajmuva stan od 150m2 vo nas Zelezara

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 150
24 Mar 22:30 , ,

Kuka so markica vo nas Zelezara

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
23 Jan 17:30 , ,

KUKA VO ZELEZARA

Numri i dhomave: 7
16 Jan 11:18 , ,

Kuka vo naselba Zelezara itno

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Nën 14:49 ,

Kuka vo nas Zelezara

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Nën 15:10 , ,

KUKA VO ZELEZARA

Numri i dhomave: 8
29 Tet 19:04 , ,

Kuka od 200m2 vo Zelezara

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
16 Tet 08:38 , ,

Lux kuka vo Zelezara

285 000 EUR

Numri i dhomave: 7
15 Gush 00:16 , ,

Se izdava namestena kukja vo zelezara

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
06 Gush 17:54 , ,

KUKA VO NAS ZELEZARA

95 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj zelezara | Të gjitha | Shtëpi | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione