Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Shtëpi | Tetovë

Tetovë , 92
Tearcë , 3
Bogovinë , 2
Zhelinë , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi , kategori Shtëpi , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Shtepi | Të gjitha | Shtëpi | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 17:10
Linku:
,

Shtepi 250m2 me 3 duqane

360 EUR

Numri i dhomave: 8
16 Pri 22:04 ,

Shitet shtepi afer Shtulit

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Pri 14:38 ,

Shtepi e re

Numri i dhomave: 9
05 Mar 10:21 ,

Shitet shtepi 250m2 me 3 duqane

380 EUR

Numri i dhomave: 8
10 Shk 20:54 ,

Kuka vo Tetovo

Numri i dhomave: 3
26 Jan 16:46 ,

Stepi ne Tetove

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
27 Dhj 15:28 ,

Shtëpi ne Tetove

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Tet 16:42 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 6
23 Sht 18:45 ,

Shitet shtepi ne rrugen e butiqeve

270 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
16 Pri 11:43 ,

Urgjent Shtepi prej 130m2 ne Tetove

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
26 Jan 16:18 ,

Shtëpia

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Jan 14:05 ,

SHTËPI E RE

Numri i dhomave: 9
25 Jan 14:03 ,

SHTËPI E RE

Numri i dhomave: 9
17 Tet 20:06 , ,

KUKA VO S NEPROSHTENO TETOVO SHTEPI

60 000 EUR

Numri i dhomave: 8
08 Tet 22:18 ,

SHTËPI

Numri i dhomave: 9
24 Sht 14:55 ,

Shtepi banimi me 2 hyrje

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
13 Sht 10:36 ,

Shiten 2 shtepi

Numri i dhomave: 7
28 Gush 12:23 ,

URGJENT SHITET SHTËPI NË LAGJEN PEVÇINA

Numri i dhomave: > 10
26 Gush 12:26 ,

SHTËPI NË LAGJEN PEVÇINA

Numri i dhomave: > 10
26 Gush 10:37 ,

SHTEPI E RE NE TETOVE

Numri i dhomave: 8
14 Gush 17:02 ,

Shitet shtepi e shtruar

Numri i dhomave: 8
02 Gush 09:04 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
29 Korr 13:50 ,

Kuka na mirna lokacija

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
25 Qer 23:26 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 5
27 Maj 06:58 ,

Shitet shtepi me mundesi ndertimi

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Maj 23:38 , ,

Kuka vo Neprosteno Shtepi ne Neproshten

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 110
02 Maj 12:14 ,

Shtepi ne Tetove

Numri i dhomave: 10
28 Mar 19:28 ,

Shitet Shtepi tek Stadiumi Qytetit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 130
14 Mar 10:14 , ,

Shiten Shtepi 1000m2

1 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
24 Jan 18:46 ,

Kuka vo Tetovo

Numri i dhomave: 2
04 Nën 16:54 ,

Shtepi me lokale

Numri i dhomave: 4
21 Korr 20:39 ,

Vikend shtëpi ne Kodrën e Diellit

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Korr 16:28 ,

Vend me shtepi

Numri i dhomave: 4
05 Korr 23:02 ,

Shitet shtepi ne Rr Murat Baftijari Tetove

Numri i dhomave: 6
26 Maj 00:04 ,

Shtepi ne Tetove

Numri i dhomave: 3

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Të gjitha | Shtëpi | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Shtepi në kategorinë Shtëpi
  • Shtepi në kategorinë Shtëpi
  • shtepi në kategorinë Banesa
  • Shtepi në kategorinë Vila
  • Shtepi në kategorinë Hapsirë afariste
  • shtepi në kategorinë Shtëpi
  • shtepi në kategorinë Makina
  • Shtepi në kategorinë Telefon fiks
  • shtepia në kategorinë Shtëpi
  • Shtepi në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione