Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Сигнум Плус

Работиме со љубов!

Сигнум Плус е компанија која е основана во 2013 година. Започнуваат скромно, со изработка на секаков вид знамиња како примарна дејност, но со оглед на нивното квалитетно работење, работата им се проширува и бројот на нивните клиенти секојдневно значително се зголемува.
Сигнум Плус е компанија која е основана во 2013 година. Започнуваат скромно, со изработка на секаков вид знамиња како примарна дејност, но со оглед на нивното квалитетно работење, работата им се проширува и бројот на нивните клиенти секојдневно значително се зголемува.

Својата работа ја прошируваат, па покрај изработка на знамиња нудат и други услуги:
- изработка и монтажа на јарболи,
- производство на опрема за лична заштита (опремата која се носи на работно место служи за да се заштитат вработените од потенцијална повреда, и да се минимизира изложеноста на опасност)
- печатење (дигитален печат, сито печат, UV печатење, пресликувач на текстил, субли печат, ПВЦ реклами),
- дресови и Dri-FIT опрема,
- дигитално печатење на текстил и хартија,
- везење,
- брендирање и рекламирање,
- графички дизајн (дизајнирање на лого, бизнис картички, брошури, билборди, банери, каталози и други рекламни материјали)
- целосно графичко решение за реализација на идеите на нивните клиенти.

Ова се само дел од услугите кои ги нудат Сигнум Плус како компанија.
Во текот на целото свое постоење се трудат да се во чекор со времето, технологијата и побарувачката на клиентите.
Работат на свое подобрување, усовршување и модернизирање на своите техники.

Без разлика дали порачката ќе ја правите како физичко или како правно лице, иако поголема е од правни лица, услугата и третманот се секогаш беспрекорни. Вработените се љубезни и секогаш се трудат да одговорат на сите прашања кои доаѓаат од страна на клиентите.
На нивната официјална веб страна или на продавницата на Пазар3, може да ги најдете сите нивни контакт информации (маил или телефонски број).

Како што и претходно споменавме Сигнум Плус цело време работи на својата иновативност, а моментално имаат нов Текстилен дисплеј систем:
- frame box sistemi,
- едностран и двостран led box системи,
- текстилни системи,
- алумински системи по мерка.

На клиентите останува само да ги кажат своите желби и идеи, а Сигнум Плус сето тоа ќе им го исполни!

Partizanski odredi 82

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-6 од 6
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации