Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sirmes

Фирмата “СИРМЕС-ТД” ДООЕЛ увоз-извоз Велес се занимава со производство на прасиња, одгледување на товеници, колење на истите во сопствена кланица со имплементиран HACCP – систем и пласирање на свежо месо на домашниот пазар.

Ads In Store

Сите 1-5 од 5
23 мај 14:56

Renault Master Ladilnik

8 500 ЕУР

23 мај 11:08

Fiat linea 1.3mjet

4 600 ЕУР

23 мај 09:56

Opel zafira 1.9cdti

4 600 ЕУР

22 мај 09:46

Mercedes e-240

7 200 ЕУР

Кон почеток