Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUPERAVTO

SUPERAVTO, NAJDOBRITE VOZILA ZA VASITE PARI

PRODAZBA NA POLOVNI VOZILA VO SUPERSOSTOJBA PO SUPER NISKI CENI

KOCANI

Кочани

Огласи во продавницата

Сите 1-28 од 28
Вчера 09:04

Mazda 3 1.6 hdi 110ks 2006 ekstra

3 350 ЕУР

Вчера 08:16

MAZDA 3 1,6 HDI 110 KS 2006 EKSTRA !

3 350 ЕУР

20 апр. 22:51

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 600 ЕУР

20 апр. 22:49

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 200 ЕУР

16 апр. 22:36

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2012 extra

5 750 ЕУР

16 апр. 22:24

Nissan Juke 1.5dci 110ks 2011 perfekten

7 750 ЕУР

16 апр. 09:18

VW Polo 1.4 tdi 2007 highline

3 550 ЕУР

14 апр. 08:42

Opel Astra 1.7cdti 101ks cosmo sport

3 100 ЕУР

14 апр. 08:42

Peugeot 308 1.6hdi 110ks 2010 ekstra

4 250 ЕУР

14 апр. 08:42

VW Polo 1.2 benzin 2007 ekstra

2 950 ЕУР

14 апр. 08:42

VW Golf plus 1.9tdi 105ks sport

3 750 ЕУР

14 апр. 08:03

OPEL CORSA 1,3 CDTI 90KS COSMO

2 950 ЕУР

14 апр. 08:03

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 75ks

2 950 ЕУР

11 апр. 16:50

Opel Corsa 1.0 benzin 2008 ekstra

2 650 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации