Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Капитал Инвест

Агенција за недвижнини Капитал Инвест ви нуди комплетно посредување при купување , продавање, изнајмување на вашиот недвижен имот.

Рузвелтова 17

Битола

Огласи во продавницата

Сите 1-16 од 16
20 јун. 22:36

Se prodava kuka ulica Dame Gruev Bitola

11 500 ЕУР

20 јун. 22:43

Kuka na ulica Narodni Heroi vo Bitola

170 000 ЕУР

14 јун. 21:24

Se prodava kuka Brusnicka Naselba Bitola

150 000 ЕУР

19 јан. 22:52

Kuka na ul.Ohridska Bitola

66 500 ЕУР

15 јун. 21:32

Kuka na ul Ruza Delceva vo Bitola

150 000 ЕУР

25 мај 23:31

Kuka na ul.4 Noemvri vo Bitola

50 000 ЕУР

10 авг. 21:08

Kuka od 106m2 ul Kicevo Bitola

50 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации