Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ

ПРЕСТАНИ ДА БAРАШ, ЗАПОЧНИ ДА ВОЗИШ * УНИКАР *

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ

Увоз и продажба на половни автомобили...
Платени сите давачки до регистрација ( царина, тив, хомологација и преведени документи)....

Кочани

тел. за контакт 078 390 355


Кочани

Кочани

Огласи во продавницата

Сите 1-19 од 19
15 јун. 12:23

Mazda 2 1.3i 75ks 2010 unikat

4 200 ЕУР

15 јун. 12:16

Mercedes-Benz B 180cdi 109ks 2006

4 600 ЕУР

15 јун. 12:05

VW Golf 5 Plus 1.9 TDI 105ks 2006

4 900 ЕУР

15 јун. 11:11

Mitsubishi Colt 1.1i 75ks 2005

3 100 ЕУР

15 јун. 11:05

Hyundai i20 1.1 CRDI 75ks 2014

6 100 ЕУР

Mitsubishi Colt 1.5D 95ks 2008

3 500 ЕУР

Mazda 2 1.2i 75ks 2006

2 750 ЕУР

19 дек. 12:28

Kia Pro Cee'd 1.6 CRDI 116ks 2008

4 650 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации