Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UNICON

Нов концепт, нов дом.

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. Прикажи повеќе
Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер.
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.

Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби.
За нас секој клиент е посебен. Hide More

Tetovo

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-13 од 13
02 мар. 11:30

Stanovi so dve spalni vo Taftalidze 1

1 250 ЕУР

02 мар. 11:30

Garsonjeri vo gradba vo Taftalidze 1

1 300 ЕУР

Stanovi vo gradba so edna spalna

1 030 ЕУР

Stan vo gradba od 29m2 kaj FON

1 030 ЕУР

02 мар. 11:29

Stanovi so edna spalna vo Taftalidze

1 250 ЕУР

Se izdava stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации