Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

UNICON Real Estate Agency

Ви нудиме дом, не објект.

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер.
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.
Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби, отворени сме за нови знаења и искуства.
За нас секој клиент е посебен.

Борче Кочоски 74

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-1 од 1
29 апр. 11:26

Nova kuka od 261m2

267 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации