Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Универзал Инвест Инженеринг

Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности

Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности Прикажи повеќе
Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности

[email protected]
Hide More

ул.Партизанска 2бр.8/1

Карпош, Скопjе

Ads In Store

Сите 1-50 од 105

STANOVI VO GORCE PETROV

850 ЕУР

05 авг. 13:42

STANOVI VO OHRID SO POGLED NA EZERO

1 150 ЕУР

STAN VO SOPISHTE

850 ЕУР

STAN VO MICURIN 83m2

930 ЕУР

KUKA NAD SV PETKA VO CRNICE

120 000 ЕУР

01 авг. 14:30

SE IZDAVA STAN VO KOZLE 250E

250 ЕУР /месечно

01 авг. 14:29

KUKA VO MATKA

65 000 ЕУР

01 авг. 14:20

SE PRODAVA KUKA VO RADOZDA 40000 evra2

40 000 ЕУР

01 авг. 13:36

SE IZDAVA STAN VO KAPISHTEC BLISKU DO BOLNICA-

250 ЕУР /месечно

25 јул. 00:33

STAN VO CENTAR NA OHRID SO POGLED NA EZERO

62 000 ЕУР

23 јул. 01:14

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NA OHRID

1 200 ЕУР

23 јул. 01:08

SE PRODAVA STAN VO STRIG CENTAR NA OHRID

47 000 ЕУР

23 јул. 01:08

SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

62 000 ЕУР

23 јул. 00:20

SE STAN VO OHRID NASPROTI LUKOIL

62 000 ЕУР

20 јул. 00:13

ITNO SE PRODAVA STAN VO DALJAN 66 m2

650 ЕУР

PLAC SO STARA BARAKA

80 000 ЕУР

16 јул. 21:29

SE IZDAVA STAN NASPROTI VLADINATA ZGRADA

250 ЕУР /месечно

14 јул. 00:06

ITNO STAN VO OHRID 80M2 ZA SAMO 55000E

55 000 ЕУР

09 јул. 22:33

GARSONJERA NA KEJ VO OHRID

37 000 ЕУР

KUKA SO PLAC NA UL KOZLE

91 000 ЕУР

06 јул. 00:16

STAN OD 82M2 VO CENTAR NA OHRID

55 000 ЕУР

STAN VO AERODROM NA PRV KAT

82 000 ЕУР

05 јул. 23:25

PRODADZBA NA SANOVI VO OHRID KAJ STAROTO KINO

1 200 ЕУР

04 јул. 17:10

STANOVI DO TC OPLIMPIKO KARPOS

1 030 ЕУР

03 јул. 01:22

STAN SO 3 SPALNI KOMFOREN OD 104m2

1 070 ЕУР

28 јун. 00:47

STANOVI NA MOSKOVSKA

1 250 ЕУР

16 јун. 00:20

STAN OD 120m2 VO BLIZINA NA UNIVERZALNA

120 000 ЕУР

Кон почеток