Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

7ми Ноември бр.48

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-12 од 12
25 ноем. 14:55

Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid Zdraveski

107 250 ЕУР

03 ноем. 18:15

Namesten stan od 71m2 Zdravevski

65 300 ЕУР

03 ноем. 10:48

Stan od 119m2 vo Ohrid Zdraveski

135 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации