Македонски | Shqip | English |

Poloven kompjuter so postolje

For sale by: Христијан 06 Jun 19:12 Delete, Edit or Renew Your Ad
Buy this electronic for 670 MKD / monthly
Apply now! >
Price:

100 EUR

Location: Prilep
Продавам половен компјутер со LCD монитор , ги има сите делови што се потребни . Во цената е вклучено и подвижно постојле за компујтер . За повеќе информации јавете се на телефон 076 544 002 - Ивана
There are no visited ads
To the top