Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Sony Xperia T3

6 000 MKD

8 500 MKD

For sale by: Мартин 28 Feb 22:20 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Manufacturer
Sony
Се продава една година стар Т3 купен од Т-мобиле, во добра состојба е моб може да се види и проба во секое време. Со моб. давам и две гумени маски проѕирна и светло плава, и комплетното пакување кое што си доаѓа со телефонот. Има некои мали гребаници и оштетувања на задниот дел од моб а предната страна е џам. цената е фиксна
Тука можете да ги погледнете техничките карактеристики на мобилниот
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_t3-6408.php
Мартин
071322143
To the top