Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kamera Sony NX3

196 206 MKD

Company advertisement For sale by: TD Panter Faks 03 Jul 14:01 Log into the company to make changes
TD Panter Faks
 Panasonic  AG HPX 174 169 700 MKD
9 inch Video Door Phone Intercom System 10 797 MKD
Masina za broenje banknoti  S-3200 LD Speed 117 420 MKD
NX 880b 16 686 MKD
Prodazba na kamera Sony NX3.
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Visit our store page
Zivko Cingo 4 Show on the map
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks
Reflektor LED-5026 8 650 MKD
LED Ceiling Light 12W 620 MKD
Reflektor CN-B150 10 500 MKD
XLR Active Audio Adapter for DSLR camera 14 191 MKD
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information