Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

USB STICK SO KAMERA ZA VIDEO NADZOR

990 MKD

For sale by: Dean 24 May 13:17 Delete, Edit or Renew Your Ad
Нови мултифункционални USB камери . Освен како камера можe да се користи и како стандардно USB за пренос на податоци, потоа како WEB камера, читач на Micro SD картички, диктафон и фотоапарат. Не е потребно инсталација на дополнителен софтвер за користење на самата камера. Самата камера има вградени сигнални светла и вибратор кој се активираат само на почетокот при вклучување на одреден мод на работа за да се знае точно кој мод е вклучен, и после тоа самите се деактивираат.Подетални Карактеристики:
--------------------------------------
* Видео Формат AVI
* Фотографија Формат M-JPEG
* Аудио Формат WAV
* Резолуција на Фотографија 1280x 960
* Резолуција на Видео Снимка 720 x 480
* Капацитет на Батерија 300mAh
* Максимално Време на Снимање 90 минути (Со додатен уред може да снима и до 10-12h)
* Време на полнење на батерија околу 1h* цена со вклучена 16GB microSD картичка 1390ден.
* цена со вклучена 32GB microSD картичка 1590ден.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

Mob. 077 731 283
Viber 077 731 283
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information