Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

LAMINATNI PODOVI

0 MKD

For sale by: ИЛИЕВ ПРОМ Паркетенсвет 19 Dec 13:44 Delete, Edit or Renew Your Ad
ИЛИЕВ ПРОМ Паркетенсвет
071343101
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Strumica
Продаваме висококвалитетни ламинати,паркети,лајсни и изолации во сите дебелини и дезени за сите вкусови.
Дебелини:6мм/7мм/8мм/10мм/11мм/12мм/13.4мм
За секој ламинат кој го продаваме нудиме:
-Cертификат за потекло (Произведено во Германија)
-Гаранција 20-25 години
-Висококвалитетна професионална монтажа.
Увозници сме на Германските брендови:
EGGER -Germany
Krono Original-Germany
Haro-Germany
(Внимавајте на пазарот повеќето ламинати се со кинеско производство и се продаваат како:Ламинати по германска технологија,Германски квалитет и сл.Тоа е лага и таквите ламинати се произведени во Кина без сертификати ,а некои и со штетно влијание по здравјето на луѓето)
Посетете не,имаме професионален однос кон купувачите.Ќе ви објасниме и за квалитетот и класите на ламинатот.
Илиев Пром е фирма со најголем лагер на ламинати во МК.Цени пристапни за секој.Од најефтин ламинат до најскап луксузен ламинат.
тел.034-345-650
моб.071-343-101
моб.070-214-115
https://www.facebook.com/ilievprom/
ИЛИЕВ ПРОМ Паркетенсвет
071343101
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information