Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Maska detska soba malku koristena

6 500 MKD

For sale by: ТАЊА 21 Oct 18:13 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам машка детска соба (сина боја) добро сочувана речиси нова.Истата се состои од плакар,работна маса со 2 фиоки, клуб масичка и уште една маса.
ТАЊА
072 228 178
Leaflet
To the top