Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Dedo Mraz vo Vasiot dom

299 MKD

For sale by: Dejan 09 Dec 14:03 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Products
Toys
Изненадете ги вашите најмали и најмили - поканете го Дедо Мраз во вашиот дом, училиште, градинка, работно место, новогодишна прослава и други настани. Нашиот весел и насмеан дедо со бела брада и гоооолема торба за пакетчиња заедно со фотограф(по ваша желба може само дедо мраз) ќе долета со брзина на светлината и ќе ги направи вашите новогодишни празници прекрасни и незаборавни. Со поканување во вашиот дом, добивате и фотосесија од малите, од која сите слики ќе ги добиете на CD.

Контактирајте не на следните телефонски броеви:
070/485-237
078/442-809

Среќни празници, и не заборавајте, Дедо Мраз е секогаш најубавото изненадување за вашите деца. За само 299 ден.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information