Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Trosed i fotelja

10 000 MKD

For sale by: Лице за контакт 22 Oct 16:07 Delete, Edit or Renew Your Ad
Лице за контакт
+38975702334
Leaflet
Се продаваат одлично сочувани и малку употребувани тросед и фотеља кои се отвораат и адаптираат во удоби кревети за спиење. Одлични за гостински соби, студенски станови и викендици.
Лице за контакт
+38975702334
Leaflet
To the top