Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Najevtin i najekonomicen kotel za parno

For sale by: Драган 11 Dec 07:57 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам најекономични котли за парно греење на струја.Котлите се нов начин на греење без грејачи и не е потребно одржување,односно не се подложни на дефекти.Во Битола,Охрид и Струга се користат од 2002. година и не е рекламиран ниту еден котел.Во Скопје се користат од 2008 година.
Инж.Драган,Прилеп тел:078/381-923 и 075/889-236 и мајстор Раде Тел.075/450-468
Драган
078381923
Leaflet
To the top