Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Bojler za kujna

1 500 MKD

For sale by: Cone 02 Oct 19:49 Delete, Edit or Renew Your Ad
Два бојлери 10 литарски, Кончар. Едниот високо, другиот ниско монтажен, со еднорачни батерии и цевки. Во одлична состојба. Секој комплет за 1500 денара.
To the top