Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Frizideri

12 000 MKD

For sale by: Виолета 22 Nov 15:01 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продаваат 2 фрижидери. Samsung обичен фрижидер со мала комора за замрзнување и дифузер за вода и BIRA фрижидер за длабоко замрзнување со фиоки. Одлично сочувани.
Виолета
070/565-260
Leaflet
To the top