Company ad Published: Mar 01 2022 04:17

Kirbi G7 Ultimate edition

Published: Mar 01 04:17
Views: 10
📣Продавам Кирби користена во домашни услови, во извонредна состојба.Правосмукалка која не се расипува и која чисти се во домот, теписи, гарнитури, радијатори, завеси и мебел. Се продава со сите додатоци, и за влажно чистење.
Многу малку користена.
Цената не е фиксна има простор за договор
☎️ 070-208-021
Link description

Munir

......
Visit our store page

Sotka Gjorgioski br.25

070208021

Secure delivery with Ecologistic
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
10
Buy now

Delivery via “Ecologistic”: from 130 MKD

Secure delivery with Ecologistic

Payment after inspection of goods

Direct delivery

070208021
Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information