Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Izdavanje deloven prostor do 300m2 vo Centar

0 MKD

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижности КОДЕКС 26 Sep 11:48 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Plac vo Karpos 4 0 МКД
Preubav namesten nov stan vo Kisela Voda 45 000 ЕУР
Nov vseliv trosoben stan Vlae 48m2 45 600 ЕУР
Stan vo Novo Lisice 100m2 70 000 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Facilities
Offices
Агенција Кодекс нуди екслузивен деловен простор во централното градско подрачје и тоа:
Ш. 1410 дел. пр. 280м2 на сутерен и прв кат, три тоалети, чајна кујна, 4 кацеларии . Во близина на млечен ресторан. Цена 1.350 евра
Ш. 2393 дел. пр. 160м2 со 5 канцеларии, две ВЦ-а погоден за адвокатска канцеларија, консалтинг биро и слично . Локација Д. Маало позади Вардар мебел. Цена 1.000 евра
Ш. 2378 куќа - сутерен, спрат и поткровје 250м2, сопствено греење, 5 канцеларии, 3 тоалети и кујна. Локација позади Ун. Сала. Цена 1.000 евра
Ш. 2382 канцеларии од 25 до 40м2 кои се издаваат посебно или заедно, погодни за настава, адвокатски канцеларии и сл. Локација Градски Ѕид. Цена по договор.
Ш. 0093 деловен простор од 149м2, 6 канце-ларии, на мезанин во Градски Ѕид карши ТЦЦ Плаза, прва зона. Цена 1.500 еу
Агенција за недвижности КОДЕКС
Кодекс - агенција за недвижности, кои имаат свој кодекс кога се работи за недвижности. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини кои одговараат на вашите потреби. Погледнете ја нашата понуда, за издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, но и други локации низ државава. Нудиме недвижнини за лични потреби, но и за деловни цели. - Земјиште во близина на Демир Хисар погодно за секаков вид на бизнис - Нов стан во Козле кај Макпетрол - Издавање на стан во Влае - Издавање на реновиран стан во Ѓорче - Нови станови во Автокоманда - Нови станови во Кисела Вода Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Кодекс- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ви предлагаме од наша страна, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Она што не прави по различни е тоа дека најбрзо организираме посета на недвижнините за кои сте заинтересирани, и се трудиме да ги заштититме вашите средства и вашата инвестиција. Со детално испитување на имотот од можна хипотека, нерегулирана сопственост, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден стан и многу други опасности кои не сте во можност да ги откриете. Преку нас може лесно да стигнете до посакуваната цел. Ние сме овластени за посредување на станбени кредити преку „Стопанска банка“. Од наша страна Ви помагаме од првичниот момент на апликација за кредит до крајната цел реализација. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и ние да ја комплетираме постапката за Вас!
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Nov stan 52m2 so 2 spalni sobi kaj Poliklinika vo Aerodrom 54 600 ЕУР
Stan od 65m2 vo Aerodrom 41 000 ЕУР
DUKAN VO TC BISER 200 ЕУР
Prekrasen namesten stan vo D Maalo so 3 spalni 250 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information