Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Odlicni kancelarii vo strog Centar

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 30 Sep 11:08 Log into the company to make changes
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Odlicen cetvorosoben nov stan vo Karpos 3 0 МКД
Se izdava cetvorosoben stan vo Debar Maalo 0 МКД
Prazni stanovi vo Centar Karpos Debar Maalo 0 МКД
Super deloven na Rekord 105 m2 800 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Address
Location
Skopje
Facilities
Offices
Izdavame odlicni kancelarii vo Centar sproti Soborna so razlicna povrsina . Kancelariite se na 4ti kat vo delovna zgrada. Cena po kvadrat 10evra plus DDV. Za podetalni informacii moze da ne kontaktirate na tel. br. 071/333-336

Astorija Nedvoznosti
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/333-336, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Kuka so plac od 600m2 na Vodno Top lokacija 0 МКД
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 218m2 0 МКД
4 SOBEN STAN VO ELITNIOT KOMPLEK SV. JOVAN 0 МКД
Odlicen stan vo Debar Maalo so 1 spalna 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information