Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO MIDA

Company advertisement For rent by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 02 May 19:30 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Facilities
Other
Евидентен бр: 9180
Контакт бр: 076 355 224

Деловниот простор е на 2/6 кат, има лифт.
Клима уред.
Северна ориентација (Илинденска) 104 м2.

Евидентен бр: 9182
Деловниот простор е на 2/6 кат, има лифт.
Клима уред.
Јужна ориентација(Водно) 120 м2

БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top