Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR 360m2 + 300m2

1 200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 12 Sep 09:07 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
NOVACI KUKA 90 i 60 DVOR I NIVA 2600m2 33 500 ЕУР
NOVA BOLNICA RENOVIRAN OPREMEN STAN 3 SPALNI 51 000 ЕУР
К1856 MALA NOVA KUKA 19+20+4+DVOR SO PARKING 26 000 ЕУР
EKSTRA PONUDA, NOVA KUKA BAIR 37+62+54m2 I BALKONI 23 000 ЕУР
ДИ 489, НОВА БИТОЛА СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ПРИЗЕМЈЕ 360М2 И МАНСАРДА 300 М2, ВО РЕНОВИРАН ОБЈЕКТ, ЗА РАЗЛИЧНА НАМЕНА, САМОПОСЛУГА, СТОВАРИШТЕ, АДМИНИСТРАТИВЕН ОБЈЕКТ ИЛИ ДРУГИ НАМЕНИ, СО САНИТАРЕН ЈАЗОЛ И ЛИФТ
(ЗА ВИСИНАТА НА ЗАКУПНИНАТА И ЗА ГОЛЕМИНАТА НА КВАДРАТУРАТА КОЈА ЌЕ СЕ ИЗНАЈМИ МОЖЕ ДОПОЛНИТЕЛНО ДА СЕ ДОГОВАРА) ЦЕНАТА Е 1300 ЕВРА САМО ЗА ПРИЗЕМЈЕТО
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
DUKAN VO NOVA BOLNICA 26m2 ZA RAZNI NAMENI D287 21 000 ЕУР
CENTAR STAN 105m2 MOZI DA SE DELI NA 2 STANA 64 000 ЕУР
CENTAR NOV OPREMEN KAT 110m2+ DUKAN 35M2 +MAGACIN 130 000 ЕУР
IZDAVAME STANOVI VO RAZNI DELOVI NA GRADOT 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information