Company ad Published: Apr 20 2022 12:49

Se iznajmuva dukan vo Stara Carsija

Published: Apr 20 12:49
Views: 1783
Се изнајмува дуќан во Стара Чаршија во Прилеп. Дуќанот се најдува во срцето на старата чаршија и е позициониран на агол на блокот. Со тоа, излегува на две пешачки улици и има два излози и две влезни врати.
Дуќанот има визба, приземје, и еден спрат.
Link description

Робоматик Дооел

Робоматик Дооел
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information