Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Еkstra evtino Deloven prostor vo Taftalidze

0 MKD

For sale by: Violeta 15 Oct 19:03 Delete, Edit or Renew Your Ad
Поради итно одење во странство екстра цена. Купен 22.000 евра. Продажба многу помалку. Деловен простор во голема станбена зграда со добра фреквенција на луѓе погоден за мали бизниси како продавница, занатечиска работилница шнајдер, фризер, фотокопир, бутик, цвеќарница, канцеларија и сл.
Дуќанот е празен и веднаш вселив. Има остава и тоалет. Сите сметки се подмирени.
Violeta
076 210310
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information