Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Magacinski prostor

0 EUR

Company advertisement For rent by: Биомент Антонио Дооел 21 Jun 21:20 Delete, Edit or Renew Your Ad
Биомент Антонио Дооел
071 218 341
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Facilities
Warehouses
Се издава магацински простор од 800m2 и надворешен дел од 1600m2 на улица 11-ти Октомври во Богданци. Објектот е погоден за текстилна, прехранбена и друг вид на индустрија, а може да се користи и како магацин. Се издава потполно празен.
Цена по договор.
Биомент Антонио Дооел
071 218 341
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information