Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Kocani

0 MKD

For rent by: VS 31 Aug 23:12 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Location
Kočani
Facilities
Warehouses
Се издава или продава деловен простор во Кочани, на два спрата, првиот спрат со површина 80м2, а вториот 110м2. Првиот спрат е деловен простор, а вториот има две канцеларии и магацин. Двата спрата се опремени со ПВЦ врати и прозори, со подни плочки, со ВЦ. Објектот е на добра локација, на главен пат Виница-Кочани, во близина на бензинска пумпа, кај атомските згради. Погоден е за маркет, аптека, ординација, кладилница, конфекција, продавница за мебел, бела техника и слично. Постои можност за издавање само на првиот спрат, или на двата спрата заедно. За повеќе информации и за разглед на објектот, јавете се на 070 220 547 , 071 213 022
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information