Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Oprema za lokal

For sale by: Goran 20 Mar 18:50 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продаваме комплет наместена тераса 30 м2, маси и столови, коњопои и шанк столови со механизам, шанк со работна маса, беинмари (топло - ладно), комплет уредена кујна. Погодно за ресторан за брза храна, кафуле и слично. Цена по договор.
To the top