Published: May 29 2020 08:50

Program za fiskalna kasa za vo prodavnica butik

Published: May 29 08:50
Views: 31
Нудиме Најефтин професионален програм за продавници, кафичи, мини маркети,магацини, ординации, ресторани, автоделови, бутици, книжара, книговотствени бироа.
Цената е од 50 до 150 евра.

За цената добивате инсталација и обука без дополнителни годишни оптоварувања,

Јавете се и закажете термин за инсталација доаѓаме на лице место.

ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

НАПОМЕНА: РАБОТИ СО НАЈНОВИТЕ GPRS ФИСКАЛНИ КАСИ.

078343015, 071706707
Secure delivery with Ecologistic
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
31
Buy now

Delivery via “Ecologistic”: from 210 MKD

Secure delivery with Ecologistic

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information