Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Makineri per profilin e roletave per garazhe

For sale by: Ismet Rakipllari 24 Nov 02:27 Delete, Edit or Renew Your Ad
Shes makineri per prodhimin e profilave te qepenit me llamarine te galvanizuar. Spesori i llamarines nga 0.4mm deri ne 0.9mm. Gjeresia e profilit aks ne aks 10.5cm, jashte per jashte 11.5cm. Makineria e ben profilin edhe me vrima. Makineria eshte prodhim kinez. Eshte bere me porosi. E re, ka prodhuar vetem sa eshte bere koalidimi. Pjese e makinerise eshte edhe presa qe ben vrimat dhe kompresori. Ka dy kompjutera me ekran me prekje. Mund te shihet duke punuar. Ka dhe nje prese tjeter me presion vaji per te bere shpime te ndryshme ne profil. Shitet per arsye te nderrimit te profilit te punes. Ndodhet ne Pogradec. Per sqarime te tjera ne cel ose whatsapp ose viber. Cmimi diskutohet ne telefon ose ne takim. Cel +355697352500
Ismet Rakipllari
+355697352500
Leaflet
To the top