Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Solarni susari

3 181 EUR

For sale by: Zoran 05 May 09:40 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Štip
Products
Other
Соларни сушари за овошје и зеленчук.
Ова е производ кој го продаваме 3 год. Има капацитет од 120 кг до 150 кг. . Главен извор на топлинската енергија се обезбедува од соларна енергија, а дополнително има вградено и ел.грејач од 3,3 Kw. Има конторолер кој ја контролира температурата и влагата. Димензии 1,8*1,6* 0,8 м. Рок на изработка е 30 дена од уплата на аванс. Ве молиме да се јавите во работно време. Термин од 7-15 часот. од Понеделник до Петок на тел. 032-606-983. Тоа е службен телефон. Мобилниот е приватен.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information