Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

МАSINSKO PERENJE TEPISI

60 MKD

Company advertisement For sale by: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 16 Mar 14:20 Log into the company to make changes
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
ISFRLANJE SHUT I CISTENJE PO GRADEZNI AKTIVNOSTI 0 МКД
SERVIS ZA CISTENJE IMA POTREBA OD CISTACKI 0 МКД
NAJPOVOLNO HEMISKO CISTENJE NA TAPACIRAN MEBEL 1 500 МКД
ESENSKA AKCIJA ZA HEMISKO CISTENJE 1 500 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Skopje
ЕУРО ЧИСТ ГРУП ДООЕЛ покрај останатите услуги Ви нуди:
- НАЈЕФТИНО
- НАЈКВАЛИТЕТНО
- ПРОФЕСИОНАЛНО МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ТЕПИСИ
Ги земаме Вашите теписи од домови или деловни објекти,
Ги переме со соодветни сертифицирани, еколошки шампони,
Ги третираме теписите со посебно внимание на составот и боите, комплетно (со посебен третман на ресите)
Ги сушиме во специјални сушари и во најкраток рок Ви ги доставуваме до местото од каде што сме ги земале.
Нашето долгогодишно искуство и голем број на клиенти се гаранција за квалитена работа.
*Переме теписони и на лице место

Доверете ни ги Вашите теписи и ќе најдете долгорочно решение за нивното одржување.

ЖИВЕЈ ЧИСТО!!!
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Visit our store page
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Show on the map
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529, 071986529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Se bara rabotnik za vo peralna 0 МКД
ESENSKA AKCIJA ZA HEMISKO CISTENJE 1 500 МКД
SERVIS ZA CISTENJE IMA POTREBA OD CISTACKI 0 МКД
PROF CISTENJE DELOVNI UGOSTITELSKI I DR OBJEKTI 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information