Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Oddelenska nastava privatni casovi

600 MKD

Company advertisement For sale by: Спирит плус 31 Aug 09:23 Delete, Edit or Renew Your Ad
Давам приватни часови по одделенска настава.
*Проблеми со читање
*Проблеми со совладување на математиката
*Вежби по природни науки
*Учење на лекции по Општество
*Раговорно употреба на Англиски,пеење песнички и креативно изразување
*Воспитно-образовен пристап кој води кон напредок и изградување на личноста на детето.
Почитувани!!!Започнаа уписите за сите заитересирани дечиња од I, II, III и IV одделение кои сакаат да бидат супер ученици,да го совладаат веќе стекнатото знаење и да поминат конструктивно време на индивидуални часови или во група од двајца.Сето ова по изработена уникатна програма од страна на образован Кембриџ наставник.Побрзајте,бројот на ученици е ограничен.Едукативен центар Спирит плус ве очекува.Контакт тел. на 070881192 !!!
Спирит плус
070881192
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information