Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat majstori za PVC i ALU stolarija

Company advertisement Hiring for a job by: Елком Струмица 08 Nov 08:59 Log into the company to make changes
Елком Струмица
070347983
Елком има потреба од мајстори со повекегодишно работно искуство од областа на ПВЦ и АЛУ столарија.

Контакт:
070 347 983
www.facebook.com/elkomsr
Елком Струмица
-електрични инсталации -парно и подно греење -водовод -ПВЦ и алуминиумска столарија -соларни колектори -изградба и продажба на станови
Visit our store page
ind.zona Sever Show on the map
070347983
https://www.elkom.mk
Елком Струмица
070347983
To the top