Published: Feb 09 2022 06:11

Se vrabotuvaat higienicarki

Published: Feb 09 06:11
Views: 913
TORRO Cleaning Services

kompanija koja nudi profesionalni uslugi na cistenje. Ima kancelarii vo Skopje, Tetovo a sega i vo Struga.
Barame rabotnicki za cistenje vo Yahya Kemal college.
Plata 18.000 den 8 casa. Vikend i praznici ne se raboti.
Za poveke informacii javete se:)

kompani që ofrojnë shërbime profesionale për pastrim. Zyrat i kemi në Shkup, Tetovë dhe tani në Strugë.
Kerkojme punetore per pastrim ne Kolegjin Yahya Kemal.
Pagesa 18.000 den 8 ore. Fundjavat dhe festat nuk punohen.
Për më shumë informacion shihni :)
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information