Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PVC ALUKOBOND aluminiumska stolarija

Looking for a job by: Natasa 22 Nov 15:13 Delete, Edit or Renew Your Ad
Изработка, монтажа и кроење на PVC и алуминиумски прозори и врати со врвен квалитет.

Изработка и монтажа на АЛУКОБОНД-енергетско ефикасни фасади.

Изработка e со современи CNC машини во сопствен погон.

Повелете посетете не во нашиот погон во Визбегово, или да не контактирате.

Телефон за контакт: 078331742
Leaflet
To the top