Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Monter na mebel

Looking for a job by: Sara 22 Nov 09:36 Delete, Edit or Renew Your Ad
Фирмата „Мебел Ацевски“ има потреба од монтери со работно искуство во струката.
Потребна е возачка дозвола Б категорија.

За повеќе информации јавете се на 075 206 925 или пишете мејл на [email protected]
Leaflet
To the top