Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Monter na reklamen materijal

0 MKD

Hiring for a job by: Firma 05 Sep 09:08 Delete, Edit or Renew Your Ad
Advertised by
Private
Sector
Other
Работна позиција: Монтер на рекламен материјал
Потребни квалификации:
- без работно искуство (работно искуство ќе се смета за голема предност)
- Возачка дозвола Б (ќе се смета за предност)
- Самоиницијативност при извршување на работни задачи
- Способност за работа под притисок
- Работни часа: 40 часа неделно
- Почетна плата 15000 ден.

Сите заинтересирани може да се јават на тел:
078/255-333 од 09:00 - 16:00 часот
075/314-371 од 09:00 - 18:00 часот.

Избраните кандидати кои ги поседуваат бараните квалификации ќе бидат повикани на интервју.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information