Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kafe bar ima potreba od kelner/ka i sanker/ka

Hiring for a job by: XXX 20 Apr 09:06 Delete, Edit or Renew Your Ad
Кафе бар од Скопје има потреба од келнер/ка и шанкер/ка за склучување на редовен работен однос. Огласот важи за кандидати со или без работно искуство.

Контактирајте не на телефонскиот број 3/123-167 секој работен ден од 08.00 до 16.00 часот.
Leaflet
To the top